Asayiş

Sendika Başkanının Aracı Ambulansla Çarpıştı: 3 Yaralı

Alınan bilgiye göre, beyin kanaması geçiren ve sağlık durumu ağır olan Ekrem Uzuner’i İzmit Seka Devlet Hastanesine götürmek üzere yola çıkan ambulans, D-100 yan yol Turgut Özal Yaya Üstgeçidi mevkiinde taliye yoldan yan yola bağlanmak isteyen Belediye-İş Kocaeli Şube Başkanı Osman Şar’ın kullandığı 06 FM 5429 plakalı otomobille çarpıştı. Kazada otomobilde ve ambulansta maddi hasar meydana gelirken ambulanstaki sürücü ve sağlık personeli ile otomobilde bulunan Belediye-İş Kocaeli Şubesinde çalışan Levent Okyar yaralandı. Belediye-İş Kocaeli Şube Başkanı ise kazayı yara almadan atlattı.

Kazayı görenlerin haber vermesiyle olay yerine polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. Geçirdiği beyin kanaması sonucu sağlık durumu ağır olan ve kaza yapan ambulansta bulunan Ekrem Uzuner başka bir ambulansla İzmit Seka Devlet Hastanesi’ne götürüldü.

Kazada hafif yaralanan sağlık çalışanları ile otomobildeki Levent Okyar da olay yerine gelen ambulanslarla hastaneye götürülerek tedavi altına alındı. Yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken kaza nedeniyle yan yolda trafik bir müddet kontrollü olarak verildi. Kaza yapan araçların yoldan kaldırılmasının ardından trafik normale dönerken polis ekipleri kazayla ilgili soruşturma başlattı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir