Siyaset

Şener Söğüt, “Aynı hizmet aşkıyla çalışıyoruz”

Söğüt, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri, İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve İlçe Başkanı Ramazan Tuna ile birlikte ilk olarak parti binasında bir araya geldi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti’nin kuruluşunun 21. Yılı dolayısıyla yazdığı mektubu vatandaşlara ulaştıran Başkan Söğüt, “21 yıl oldu ama ilk günkü hizmet aşkıyla çalışmaya devam ediyoruz” dedi

 

Başkan Şener Söğüt, “Aynı hizmet aşkıyla çalışıyoruz”

Şener Söğüt, “Aynı hizmet aşkıyla çalışıyoruz”
Şener Söğüt, “Aynı hizmet aşkıyla çalışıyoruz”

Körfez Belediye Başkanı Şener Söğüt, AK Parti Kocaeli Milletvekilleri, İl Başkanı Mehmet Ellibeş ve İlçe Başkanı Ramazan Tuna ile birlikte ilk olarak parti binasında bir araya geldi. Burada tüm teşkilat üyeleri gruplara ayrıldı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mektubunu Körfez’in dört bir yanında esnaf ve vatandaşlara ulaştırdı. Başkan Şener Söğüt de teşkilat üyeleri ile birlikte Tütünçiftlik’te Ağadere Caddesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi.

İLÇE BAŞKANI İL BAŞKANI
İLÇE BAŞKANI İL BAŞKANI

GÜZEL TEPKİLER ALIYORUZ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın AK Parti’nin kuruluşunun 21. Yılı dolayısıyla yazdığı mektubu vatandaşlara elden ulaştıran ve sohbet eden Başkan Söğüt, vatandaşlardan güzel geri dönüş aldıklarını söyledi. Başkan Söğüt, “Cumhurbaşkanımızın yazdığı bu güzel ve anlamlı mektubu halkımıza ulaştırıyoruz. Gerçekten güzel tepkiler alıyoruz. Bu kapsamda da bizler çalışmalarımıza ara vermeden devam ediyoruz.

 

İLK GÜNKÜ AŞKLA SAHADAYIZ

Milletvekillerimiz, İl Başkanımız ve teşkilatımız ile vatandaşlara ulaştırdığımız bu mektuptan çok güzel tepkiler alıyoruz. 21 yıl önceki gibi vatandaşlarımızla her zaman biriz, beraberiz. Allah’ın izniyle aynı çizgide aynı hizmet aşkıyla çalışmalarımıza devam edeceğiz. 21 yıl oldu ama ilk günkü hizmet aşkıyla çalışmaya devam ediyoruz” ifadelerini kullandı.

 

TUNA, “21 YILDIR DEĞİŞMEDİK”

AK Parti Körfez İlçe Başkanı Ramazan Tuna da bugün Körfez’in dört bir yanında vatandaşlarla bir araya geldiklerini belirterek, “21 yıldır olduğu gibi vatandaşlarımızla yüz yüze, gönül gönüleyiz. Dün neysek, bugün de yarın da aynı olacağız. Bizim derdimiz millet, amacımız da hizmet. Bu doğrultuda çalışmalarımızı sürdüreceğiz” ifadelerini kullandı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.