GündemİnşaatMobilyaModaYaşam

Seramiksan, porselen karo serileriyle yenilikçi yaşam tarzını tasarıma dönüştürüyor

1990’dan bu yana yer ve duvar karosu, granit, vitrifiye ve yapı kimyasalları ürünleriyle hizmet veren Seramiksan, farklı çizgi ve renklerle tasarladığı yeni porselen karo serileri Harmony ve Trio’yu geçtiğimiz günlerde tanıttı. İşlevsellik, modern tasarım, sürdürülebilirlik unsurlarının buluştuğu serilerde yer alan büyük ebatlı karolar hem kullanıcıların yaşam alanlarını kullanışlı kılıyor hem de iç ve dış mekanlarda tasarım bütünlüğü yaratıyor.

Renkli taş efektleri karolarda hayat buldu

Son teknolojiyle üretilen Trio serisinde,  zamansız ve şık görünümler mekanlara taşınıyor. Alplerden Pietra Grigia, Verona’dan Pietra Grey ve İspanya’nın güneyinden gelen renkli taşlar ile zenginleştirilmiş karolara estetik bir bakış açısı katılıyor. Seramiksan, 3 karakteristik taş dokusunu birleştirdikleri karo serisiyle ev sahiplerine güçlü ve zamansız mekanlar sunarken, kullandığı farklı renk ve motiflerle de yüzeylerde tasarım bütünlüğü yaratılmasına olanak tanıyor. Gri ve beyaz renklerinin hakim olduğu karolar 60×120 santimetrelik büyük ebatlarıyla kullanıcılara uygulama kolaylığı sağlayarak, yaşam alanlarını konforlu kılıyor.

Lüks yaşam tarzı gri ve altın tonlu karolarla iç ve dış mekanlara taşınıyor

İç ve dış mekanları, işlevsel ve estetik görünümlü alanlara dönüştüren Seramiksan’ın ana teması gri mermer olan Harmony serisi de modern görünümüyle dikkat çekiyor. Açık ve koyu gri renklerinin kullanıldığı seride, altın renkli damarlarla birlikte yüzeylerde lüks bir görünüme ulaşmak mümkün oluyor. Harmony serisinin 60×120 santimetrelik ebatları da alanlara bütünsel bir tasarım anlayışı katarken, her iki seri de çevre dostu nitelikleriyle sürdürülebilir mekanlar yaratılmasına kapı aralıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir