K.B.B
Spor

Tanıtım Toplantısı KOTO Salonunda yapıldı

Kocaeli Atlı Spor'dan Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışması Medya Tanıtım Toplantısı KOTO'da yapıldı

Tanıtım Toplantısı KOTO Salonunda yapıldı/Kocaeli Atlı Spor’dan Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışması Medya Tanıtım Toplantısı KOTO’da yapıldı
Türkiye Binicilik Federasyonu Kocaeli Atlıspor Kulübü İşbirliğiyle Kocaeli Valiliği ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli Ticaret Odası Desteğiyle düzenlenecek Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışmasının Medya Tanıtım Toplantısı KOTO Salonunda yapıldı.

Kocaeli Vali Yardımcısı Ali Ada, Gençllik Spor İl Müdürü İbrahim Aktürk, İl Müdür Yardımcısı Ziyaülhak Sarıgül, Kocaeli Ticaret Odası Başkan Yardımcıları Hüseyin Gezer ve Volkan Yılmaz, Kocaeli Atlı Spor Kulübü Başkanı Savaş Demirtaş Yönetim Kurulu Üyeleri Özer Özbağ ve İbrahim Aydın ile Kulüp müdürü Fikret Yıldız’un katıldığı medya tanıtım toplantısı organizasyonu tanıtan sunumla başladı. Tanıtım Toplantısı KOTO Salonunda yapıldı

Tanıtım Toplantısı KOTO Salonunda yapıldı
Tanıtım Toplantısı KOTO Salonunda yapıldı

Kocaeli Atlı Spor Kulübü Başkanı Savaş Demirtaş konuşmasına katılımcıları ve basın mensuplarına hoşgeldiniz diyerek başladığı konuşmasında, ‘

Kocaeli Atlı Spor Kulübü olarak sizlerle kentimizin binicilik tarihinde önemli bir kilometre taşı olacak Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışmasının duyurusunu yapmak için biraraya geldik.

Türkiye Binicilik Federasyonumuzun 2021 faaliyet programı açıklandığında Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışmasının Kocaeli Atlı Spor Kulübüne verilmesi bizleri heyecanlandırdı. Kocaeli Atlı Spor Kulübü Yönetimi olarak böylesine önemli bir organizasyonu Kocaeli’ye verilmesi bizler büyük motivasyon oldu. En son düzenlediğimiz Atatürk’ü Anma Engel Atlama yarışmalarında gösterdiğimiz organizasyon başarısı ve belediyelerimizin desteği bu büyük yarışmanın Kocaeli Atlıspor Kulübümüze verilmesinde önemli bir etken olduğunu düşünüyorum. Türkiye Binicilik Federasyonu Başkanı Sn.Bülent Bora’ya bize gösterdiği güven için teşekkür ediyorum.

Tanıtım Toplantısı KOTO Salonunda yapıldı
Tanıtım Toplantısı KOTO Salonunda yapıldı

Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışması ilk kez Kocaeli’de yapılacak. Genellikle Ankara’da yapılan Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışmasının Kocaeli Atlı Spor Kulübüne verilmesi bizlere büyük onur verirken, büyükte sorumluluk yükledi.

Kocaeli Valimiz Sn.Seddar Yavuz, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn.Tahir Büyükakın, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Sn.Necmi Bulut’a yaptığımız ziyaretlerde Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışmasını anlattık.

Gençlik Spor İl Müdürümüz Büyükşehir Belediyemizin üst düzey yöneticileri Gençlik Spor Daire Başkanı böylesinde büyük bir organizasyonu Kocaeli’de kusursuz kentimize yakışır bir şekilde yapabilmek için ortak büyük bir çabanın içine girdiler kendilerine teşekkür ediyoruz. Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışması Fuar alanı içinde bulunan tesislerimizde yapılacak. Türkiye’nin en usta binicilerinin en değerli atlarıyla katılacağı engel yüksekliğin 145 cm olacağı yarışmada büyük mücadeleyi zevkle izleyeceğiz.

Türkiye Binicilik Federasyonumuzun faaliyet programında 8-11 Ekim tarihinde yapılması öngörülen Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışması’nın Kocaeli’ye yakışır bir organizasyonla yapılması için Kocaeli’deki resmi ve özel kuruluşların desteğini bekliyoruz.

Bizim için büyük onur olan Cumhurbaşkanlığı Kupası Engel Atlama Yarışması medya tanıtım toplantısının Kocaeli Ticaret Odasında yapılmasına destek veren KOTO Başkanı Necmi Bulut’a, katılımları ile bize güç veren Kocaeli Vali Yardımcısı Ali Ada’ya, Gençlik Spor İl Müdürü İbrahim Aktürk’e Büyükşehir Spor Şube Müdürü Barış Çoban’a, mesaj gönderen Türkiye Binicilik Federasyonuna Kocaeli Atlı Spor Kulübü olarak Teşekkür ederiz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir