Gündem

Vakit zulme ALP mazluma EREN olma vaktidir

Kuzey ırak'a kahramanlarımızca yapılan pençe-şimşek ve pençe- Yıldırım harekatlarında Mehmetçiğimize başarılar diliyorum.

Vakit zulme ALP mazluma EREN olma vaktidir
Kuzey ırak’a kahramanlarımızca yapılan pençe-şimşek ve pençe- Yıldırım harekatlarında Mehmetçiğimize başarılar diliyorum. Dağ taş LEŞ dolana, baş üstünde baş kalmayana kadar bu operasyonlar devam etmeli, Türkiye’ye tehdit sınır ötesinden geliyorsa Türkiye o dağları devirmelidir.
Sonuna kadar destekliyor, ihtiyaç halinde Alperenler olarak Şahadet e hazır olduğumuzun bilinmesini istiyorum.
Şahadet e yürüyen kahramanlarımıza Rabbim rahmet eylesin mekanları cennet olsun inşallah, yaralı gazilerimize şifalar diliyorum.

Vakit zulme ALP mazluma EREN olma vaktidir
Vakit zulme ALP mazluma EREN olma vaktidir

Yine hemen hemen her yıl 24 Nisanlarda ısıtılıp ısıtılıp önümüze konan sözde Ermeni soykırımı yalanını başını abd ve Fransa nın çektiği ermeni diasporası maşaları çıkıp soykırım yaptığımız yalanını söylüyorlar.
Şunu herkes bilsinki biz soykırım yapsaydık dünyada bir tane ermeni kalmazdı.
Yine soykırımı kimlerin yaptığı gün gibi ortada, gittiği her yere kan ve gözyaşı götüren abd önce aynaya baksın.
Zenci ve Kızılderili soykırımlarına, Vietnama, Afganistan’a, Irak’a, suriye ye, japonyaya, Guatemala ya baksın.Getirilen her Kızılderili kafatasına 5 dolar verdiklerini hatırlasın.
Biden(Bidon) seçimin Ermenilere diyetini ödemek için yalana sarılmasın.
Onların yalanı doğru olmaz ama bizde doğru yu anlatamazsak bu kez yalan ilgi görür.
Açalım arşivleri diyoruz alçaklar yanaşmıyor.
Ermeni terör örgütlerinin 70 li 80 lı yıllarda suikast yaparak, pusu kurarak diplomatlarımız ve yakınlarının öldürülmelerini neden konuşmadı bu hainler.
Artık “şiddetle kınıyoruz” dan öteye geçmeli abd nin üslerini incirlikten başlayarak kapatmalıyız.

Vakit zulme ALP mazluma EREN olma vaktidir
Vakit zulme ALP mazluma EREN olma vaktidir

Birde içimizdeki hainler var…
Bu yalana alet olan. Evet soykırım dır diyen hainler…
İşte bakın pkk nın siyasi şubesi hdp ye, Boğaziçi platformuna ve bunlarla kol kola yürüyenlere bakın.
Hdp yi hadi anladık, zaten pkk, pyd ve diğerlerinin siyasi sözcüsü ve Ermeni maşası…
Eee bu Boğaziçi platformu na ne oluyor. Bunlarda mı “hepimiz ermeniyiz” diyenlerden.
Demek ki bunların derdi rektör ataması değilmiş…

Yine zor bir süreçten geçtiğimiz, zorluklarını esnafı, memuru, işçisi, emeklisi,çiftçisi, öğretmen ve öğrencisi ile birlikte yaşadığımız Kovit 19 salgını malesef hayatımızı olumsuz yönde etkilemekte, binlerce canımızı almakta ve hemen hemen her fert bu hastalığa yakalanmaktadır. Kaybettiğimiz vatandaşlarımıza rahmet, hastalarımıza şifalar diliyorum.
Tabi bu illetin birde ekonomik olarak tüm halkımızı etkilemesi ve zorlukları var.
Gerek yerel de, gerekse genelde alınan tedbirler ve çözüm arayışları devam ediyor. Yapılan destekler, açıklanan paketler yeterli mi? Değil tabi. Ama bizimde ülke olarak bu şartlarda yapabileceğimiz bu malesef.
Tabi her şeyi de yetkililerden beklememek lazım, birey olarak bizlerinde elimizi taşın altına koyup üzerimize düşeni yapmamız gerekiyor. Çünkü bu bir savaş.
Tedbirlere uyarak,sağlık çalışanlarımızın yükünü hafifletmeli, küçük esnafımızı kollayarak onları ayakta tutmalı, yardımlaşma kültürümüzü yayarak zorda darda olan kardeşlerimizle ekmeğimizi bölüşerek bu sürece katkı vermek hepimizin görevi. Bakın sırası geldiği halde malesef aşı olmayan vatandaşlarımız var.
Buda bir görev.
Bizler birey olarak üzerimize düşeni yapmadığımızdan kayıplar veriyor, hastalığa yakalanıyor, başta sağlık çalışanlarımızın olmak üzere emek veren yetkililerin ve insanlarımızın da hakkına giriyoruz.
Bakın yaklaşık 20 günlük bir tam kapanma yaşayacağız bunun hastalığın yayılmasına iyi yönde etkisi olacağı gibi bazı kesimlerimize de kötü yönde etkileri olacak. Tam kapanma yerinde bir karar olmakla beraber esnaf ve dar gelirli bu süreçte ne yapacak, yine kira, ssk, vergi v.s ödemek zorunda kalıp birde evini nasıl geçindirecek, Bayramı nasıl geçirecek. Bunun sorumlusu da bizleriz arkadaşlar.

Eski ticaret bakanı’nın neresini savunacağız.piyasada beş litresi 100 TL olan dezenfektanı 175 TL ye kendi bakanlığına satarak resmen
Devleti %75 dolandırmış.
Görevden alındı güzel ama bu mu yani tamam mı. Yargılanacak mı? yoksa yaptığı yanına kar mı kalacak. Bir bedeli olacak mı?
Olmayacak mı?
Yani devletin malı deniz mi?

9 Nisan kongremizde, kongre öncesi yapılan protokol ziyaretlerinin uzaması nedeni ile zaman kısıtlığından dolayı konuşmamı kısa tutmuştum. Bu yüzden basına dağıtılan metin ile kongrede ki konuşmam arasında bazı bölümleri çıkardığımdan farklılık oluştu ve bazı kıymetli basın kuruluşlarımız sanki birileri müdahale etmişte ben bu yüzden kısa tutmuşum diye haber yaptı.
Hiç kimse konuşma metnini görmedi ki müdahale etsin. Bizim hiç kimseden korkumuz yok ELHAMDÜLİLLAH.
Çiğ yemedik ki karnımız ağrısın. O yüzden son derece rahatız.
O gün basına dağıtılan metnin her harfinin arkasındayım. Noktasına, virgülüne kadar bana ait.

O gün bahsettiğim nedenlerden dolayı bahsedemediklerimi şimdi üstüne basa basa söylüyorum bu kenti yönetenler sadece kendi yandaş, candaş ve parti mensuplarına iş ve aş verip bu şehrin diğer çocuklarını işsiz, aşsız bırakmalarının, kendi eski partilileri sırf konuşmasın, sağa sola, başka partilere gitmesin diye hiç bir vasfı ve liyakatı olmamalarına rağmen masa başı işlere getirilmesinin, araç ve şoför tahsis edilmesinin hesabını soracağımızı bilsin…

13 belediyeden birinin başka partiden olmasının bir tek yararı aralarındaki çekişme ve didişme nedeni ile işçi maaşlarında ki artış oldu.
Eeee bu da iyi bir şey
AMA ;
Vallahide, billahi de sizin didişmelerinizden, çekişmelerinizden, bıktık,
bıktık yahu…

Sadece Büyükşehir Belediyesi ile GEBZE, GÖLCÜK, DERİNCE ve KÖRFEZ belediyeleri dışında iki yıldır kayda değer hiç bir şey yapılmadı.

Bakın 12 ilçe ve büyük şehir belediyelerinin masamda seçim vaadleri duruyor, kimin ne vaad edip ne yaptığını takip ediyoruz haberiniz olsun.

Makamlar şov yeri, didişme yeri değil;halka adilce hizmet etme yeridir…
İsrail Filistin’i değil tüm müslümanları tüm ümmeti hedef almıştır. bizimde artık bekleyecek sabrımız kalmamıştır. katil devlet ve devletler derhal kutsal ve mazlum toprakları terk etmelidirler. bugün buruk ve masum yaşadığımız bayramları ağız tadı ile heyecan ve coşku ile yaşayacağımız duası ile bayramınız tebrik ediyor sevgi saygı ve hürmetlerimi suyuyorum ” diyerek noktaladı. Ardından kalabalık dağıldı.
hep birlikte vermemiz gerekir. ina nırsak birlik olursak hiç bir demir kubbe bu imanın bu öfkenin karşısında duramaz. Kudüs Hazreti Ömer’in emanetidir.Selahattin Eyyübi’nin rüyasıdır. Kanuni Sultan Süleyman’ın mirasıdır. Abdülhamit Han’ın davasıdır. Bu dava başımızın tacıdır. Burada Ömerler selahaddinler kanuniler abdulhamitler var… Ebabiller de var. Mescid-i Aksa ilk kıblemizdir. Katil Terör devleti
Ey Hilal’in altında ezilen mazlumun sesi!
Türk İslam Davası, Mescid-i Aksa’ya Hilal’in gölgesinde namaz kılma vaktidir!
Uyanma, dirilme, savaşla kazanmaya ve defetmeye yürüme vaktidir.
Vakit zulme ALP mazluma EREN olma vaktidir.
Sabretmekle, susmakla değil!
Ayağa kalkıp konuşma vaktidir.
Nasıl ki dün; Kosova, Çeçenistan ve Suriye’de bugün ise bir mücadele cephesi daha FİLİSTİN’DE AÇARIZ!

Terörist devlet müsveddesi katil İsrail in zülmün altındaki Filistin li kardeşlerimizin ve İslamın ilk kıblesi mescidi aksa da yapılan zülmün karşısında olduğumuzu tüm dünyaya ilan etmek ve terörist İsraili protesto etmek için bugün saat 14.00 da büyük birlik partililer ve Alperen ocağımizin mensupları ile birlikte merkez bankası önünden sabri yalım parkına kadar yürüyüp, basın açıklaması yapacağız.

Selam ve dua ile

Remzi KAYA
Büyük Birlik Partisi
Kocaeli İl başkanı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün