Eğitim

Yabancı Dil, Kocaeli Marmara Koleji’nde “yabancı” değil!

Kocaeli Marmara Koleji, 2021-2022 Eğitim Öğretim yılına her alanda olduğu gibi Yabancı Dil alanında da iddialı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor.

Yabancı Dil, Kocaeli Marmara Koleji’nde “yabancı” değil!

 

Kocaeli Marmara Koleji, 2021-2022 Eğitim Öğretim yılına her alanda olduğu gibi Yabancı Dil alanında da iddialı bir başlangıç yapmaya hazırlanıyor. Şehrimizin başarılı İngilizce Öğretmenlerinden Esra Uyal, Kocaeli Marmara Koleji’nde Yabancı Diller Koordinatörü olarak göreve başlayacak.İspanyolca dersleri için deJose Miller VeraTovar’ı veAndreaDaniels’ı kadrosuna alan okul, önümüzdeki dönem için yabancı dil konusunda çıtayı yükseltiyor.

Yabancı Dil, Kocaeli Marmara Koleji’nde “yabancı” değil!
Yabancı Dil, Kocaeli Marmara Koleji’nde “yabancı” değil!

İnsan haklarına saygılı, çevreye duyarlı, kültürel ve kişisel farklılıklara hoşgörüyle yaklaşan, dünya çapında öğrenciler yetiştirme hedefiyle kurulan Kocaeli Marmara Koleji, önümüzdeki eğitim öğretim yılında yabancı dil konusunda gücünü daha da artırıyor.

Kadroda yeni isimler.

Erken yaştan itibaren Yabancı Dil gelişimini destekleyen Kocaeli Marmara Koleji, yeni dilleri de programına ekleyerek eğitim vermeye devam ediyor. 2021-2022 Eğitim öğretim yılında; Anaokulunda büyük yaş grubu ve İlkokul kademesindeki öğrenciler İspanyolca ile tanışmaya başlayacak. İlkokul 3. sınıftan itibaren Almanca derslerini de ekleyerek öğrencilerine dünya vatandaşı bireyler olma yolunda geniş bir yelpaze sunan Kocaeli Marmara Koleji, anadili İspanyolca olan öğretmenler Jose Miller VeraTovar ve AndreaDaniels ile de kadrosunu güçlendirmeye devam ediyor. Ayrıca ilimizde Yabancı Dil ve Uluslararası çalışmalar konusunda uzun yıllardır önemli projelere imza atmış İngilizce Öğretmeni Esra Uyal da önümüzdeki yıldan itibaren Kocaeli Marmara Koleji çatısı altında Yabancı Diller Koordinatörü olarak görev yapacak.

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir