K.B.B
Genel

Şanlı: Demokrasi vazgeçilmezimizdir

TES 1 Nolu Şube Başkanı Şanlı, 28 Şubat’ın yıldönümünde darbecileri lanetleyerek “Demokrasiye her daim bağlıyız” dedi

Şanlı: Demokrasi vazgeçilmezimizdir

TES 1 Nolu Şube Başkanı Şanlı, 28 Şubat’ın yıldönümünde darbecileri lanetleyerek “Demokrasiye her daim bağlıyız” dedi

Türk Eğitim Sen Kocaeli 1 Nolu Şube Başkanı Yaşar Şanlı, 28 Şubat postmodern darbenin yıldönümünde açıklama yaptı. Şanlı, demokrasiye her daim bağlı kalacaklarını belirterek darbecileri lanetledi.

 

‘SADAKATLE BAĞLIYIZ’

 

28 Şubat postmodern darbesinin yıldönümünde millet iradesine kast edenlere lanet okuyan Şanlı, “Dün ağaç arkalarına saklanan mağdurların edebiyatını yapıp bugün utanmadan makam mevki peşinde koşan adeta vahşi ötekileştirmenin tarihini yazanları da biliyoruz! Her daim STK görünümlü bu sahte kabadayılara karşı mücadelemizi de her alanda veriyoruz. Türkiye sevdalıları olarak bize öğretildiği gibi ‘En iyi ihtilal yönetimi en kötü demokratik yönetimden daha kötüdür’ inancıyla demokrasimize ve demokrasimizin kurumlarına sözde değil, menfaat gelecek diye değil, sadakatle bağlıyız” dedi.

 

‘YAŞASIN DEMOKRASİ’

 

Açıklamasını sürdüren Şanlı, “Milletperver ve vatanperver her bir Türkiye Cumhuriyeti vatandaşının ahlaki standardı budur zaten. Demokrasi vazgeçilmezimizdir. Bizler son olarak 15 Temmuz ihanet kalkışmasında olduğu gibi bundan sonra da devletimizin dirliğine ve milli bekamıza yönelik her saldırıya karşı birlik ruhumuzla ve tam bir adanmışlıkla göğsümüzü siper edeceğiz. Devletimizin kurucusu büyük Atatürk’ün dediği gibi “Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. Yaşasın demokrasi!Yaşasın Türk milleti!Yaşasın Türkiye Cumhuriyeti Devleti!” ifadelerini kullandı

YAŞAR ŞANLI:Türk Eğitim Sen Kocaeli 1 Nolu Şube Başkanı Yaşar Şanlı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir