AlışverişDijital GazeteKadınMobilyaSektörelTekstilYaşam

Yeni modelleriyle Atlas Halı iddiasını sürdürüyor

Kurulduğu 1967 yılından bugüne, her sezon trend olan desen ve renkleri evlere taşıyan Atlas Halı, yeni modelleri ‘Aster’, ‘Etna’ ve ‘Vage’ ile mekanları güzelleştirmeye devam ediyor.

 

Kalitesi ve ulaşılabilir fiyatıyla sevilen Atlas Halı, kurulduğu 1967 yılından bugüne mekanları güzelleştirmeye devam ediyor. Her sezon trend olan desen ve renkleri evlere taşıyan Atlas Halı, iddiasını ‘Aster’, ‘Etna’ ve ‘Vage’ modellerinin yenilikçi desenleriyle sürdürüyor. Halı markalarının 2022 koleksiyonları içinde özel bir yere sahip olan Atlas Halı’nın yeni modelleri, mekanlardaki yerlerini alıyor.

 

Fark yaratan tasarımları ile Aster, Etna ve Vage …

Desenlerinde huzurlu dokunuşlar barındıran Atlas Halı, pastoral renkleriyle evlere şıklık katmaya devam ediyor. 2022 koleksiyonunun iddialı ürünlerinden Aster koleksiyonu, mercan ve mavi rengin sakinleştirici etkisini, geometrik desenlerle bir araya getiriyor. Gri tonların hakimiyetini taşıyan Etna koleksiyonu ise mekanlara uyumlu bir hava sergiliyor. Huzur veren renk geçişleri ile Vage modeli ayrıcalıklı duruşu ile dikkat çekiyor. Atlas Halı’nın Aster, Etna ve Vage özgün tasarımlarıyla bulundukları alanlara fark katıyor.

 

Türkiye’nin en geniş bayi ağına sahip markalar

Bünyesindeki Pierre Cardin Halı, Atlas Halı ve Studio markalarıyla birlikte 2022 koleksiyonunda iç mekan dekorasyonunda estetik ve kaliteyi önemseyenlerin tercihi olan Royal Halı, Türkiye geneline yayılan geniş bayi ağı ile halı severlerle buluşuyor. 2022 yılına markalarıyla birlikte toplamda 12 koleksiyon ile giren Royal Halı ülke geneline yayılan 79 ildeki 500’e yakın showroom ve satış noktasında tüketicilerin beğenisine sunuluyor.

Hibya Haber Ajansı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir