Gündem

Yozgatlılara ‘İYİ’ bir çıkarma yaptılar

Yozgatlılara ‘İYİ’ bir çıkarma yaptılar

Yeni mülklerini satın alarak hizmetlerine başlayan Kocaeli Yozgatlılar Kültür ve Dayanışma Derneği’ni ziyaret eden İYİ Parti Körfez İlçe Başkanı Cahit Sürüm ve yönetim kurulu üyeleri; burada yerel ve genel siyaset ile ilgili bilgi verdiler; fikir alış verişinde bulundular. Kocaeli Yozgatlılar Kültür Derneği’nde dernek başkanı Salih Ata ve yönetimi tarafından karşılanan İyi Partililer;  çeşitli konular üzerinde sohbet ettiler.

Yozgatlılara ‘İYİ’ bir çıkarma yaptılar
Yozgatlılara ‘İYİ’ bir çıkarma yaptılar

Yozgatlılarla bir araya gelen Cahit Sürüm, ‘Yeni Dernek Binanız hayırlı olsun’ temennisinde bulunarak, ‘ Hep birlikte el ele vermemiz gerekiyor. Bu gün yapılan değerlendirmelere ve araştırmalara göre partimizin oy oranı yüzde 40 civarındadır.  Bu ülkeyi sizlerle birlikte İYİler hareketi yönetecektir. Ekonomi bitti. Ahlak çöktü. Düzen bozuldu. Böyle bir manzara da herkese bir takım görevler düşmektedir. Bu yüzden, hepimiz elimizi taşın altına koymalıyız ve ülkemizi bu iktidardan kurtarmalıyız. Bizim derdimiz Körfez’dir. Bizim derdimiz ülkemizdir. Yavaş yavaş genel seçimlere gidiyoruz.” dedi.

Ak Partiye destek veren MHP’yi de eleştirdi

Emekli Eğitimci ve idareci Atilla Öztürk ve başarılı iş adamı Ali Şahin gibi isimlerinde ziyarette yer aldığı programda Cahit Sürüm, Ak Partiye destek veren MHP’yi de eleştirdi ve MHP’nin Ak Parti’nin arka bahçesi olduğunu söyledi. Her geçen gün güçlerine güç kattıklarını da belirten Cahit Sürüm, “ Bu gün diğer siyasi partilerin üyeleri erimeye devam ederken; bizim üye sayımız 4 binin üzerinde bir rakama ulaştı. Hedefimiz 5 bin üyedir. Daha sonra 10 bin üye yapmak için çalışacağız. Yönetimde bulunan kişilerin yüzde 50’ si kadınlardan oluşmaktadır. Biz, büyük ve ülkeyi kurtaracak bir aileyiz. Herkesi bu iyiler hareketine davet ediyorum.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen reklam engelleyiciyi devre dışı bırakarak bizi desteklemeyi düşünün