AlışverişHizmetKadınMagazinMedyaModaSektörelSosyal MedyaTekstilYaşamYerel

ZUBİZU üyelerine, Abdullah Kiğılı’dan 750 TL’ye varan indirim fırsatı

ZUBİZU üyeleri, erkek modasının öncü markalarından Abdullah Kiğılı mağazalarından ve abdullahkigili.com’dan 31 Ağustos’a kadar yapacakları 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde anında 300 TL, 7.500 TL ve üzeri alışverişlerde ise anında 750 TL indirim kazanacak.

Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU, üyelerine özel zengin alışveriş seçeneklerine bir yenisini daha ekleyerek, rafine ve özgün tarzıyla dikkat çeken erkek giyim markası Abdullah Kiğılı’da 750 TL’ye varan indirim fırsatı sunuyor. 31 Ağustos’a kadar geçerli kampanya ile ZUBİZU üyeleri Abdullah Kiğılı mağazalarından ve abdullahkigili.com’dan yapacakları 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde anında 300 TL, 7.500 TL ve üzeri alışverişlerde ise anında 750 TL indirim kazanacak.

Abdullah Kiğılı etiketli ürün gruplarında geçerli kampanyadan bir kişi kampanya dönemi boyunca bir kere faydalanabilecek. 

İndirim fırsatı; promosyon ve kampanya etiketli ürünlerde, kaşmir grubu, Ceremony grubu, valiz, çanta, deri, kozmetik, aksesuar, çorap ve iç giyim kategorilerinde geçerli olmayacak. 

Yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun öneri ve içerikler sunan ZUBİZU, üyelerini yeniliklerle buluşturmaya devam ediyor. Sayısı 4 milyonu aşan üyelerine, Türkiye’nin önde gelen ve tanınmış 600’den fazla markasında avantaj ve indirimler sunuyor. Hayatlarını kolaylaştıran deneyim ve ayrıcalıklar yaşatıyor.

Kampanyalarla ilgili detaylı bilgilere ve çok daha fazlasına ZUBİZU’dan, Abdullah Kiğılı mağazalarından ve abdullahkigili.com’dan ulaşılabilir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.