AlışverişDijital GazeteEkonomiGündemKadınMagazinModaTekstilTürkiyeYaşam

ZUBİZU üyelerine, Kiğılı’da 500 TL’ye varan indirim fırsatı

ZUBİZU üyeleri, Türkiye’nin en çok tercih edilen erkek giyim markalarından Kiğılı mağazalarından ve kigili.com’dan 31 Ağustos’a kadar yapacakları 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde anında 150 TL, 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise anında 500 TL indirim kazanacak.

Türkiye’nin ilk yaşam tarzı mobil uygulaması ZUBİZU’da üyelere özel birbirinden avantajlı kampanyalar devam ediyor. ZUBİZU üyeleri, 31 Ağustos’a kadar Kiğılı mağazalarından ve kigili.com’dan yapacakları 3.000 TL ve üzeri alışverişlerde anında 150 TL, 5.000 TL ve üzeri alışverişlerde ise anında 500 TL indirim fırsatı kazanacak.

İndirim fırsatı; promosyon ve kampanya etiketli ürünlerde, kaşmir grubu, Ceremony grubu, valiz, çanta, deri, kozmetik, aksesuar, çorap ve iç giyim kategorilerinde geçerli olmayacak. Kiğılı etiketli ürün gruplarında geçerli kampanyadan bir kişi kampanya dönemi boyunca bir kere faydalanabilecek. 

Yeme-içmeden modaya, seyahatten otomobile, sağlıklı yaşamdan sanat ve eğlenceye farklı yaşam tarzlarına uygun öneri ve içerikler sunan ZUBİZU, üyelerini yeniliklerle buluşturmaya devam ediyor. Sayısı 4 milyonu aşan üyelerine, Türkiye’nin önde gelen ve tanınmış 600’den fazla markasında avantaj ve indirimler sunuyor. Hayatlarını kolaylaştıran deneyim ve ayrıcalıklar yaşatıyor.

Kampanyalarla ilgili detaylı bilgilere ve çok daha fazlasına ZUBİZU’dan, Kiğılı mağazalarından ve kigili.com’dan ulaşılabilir. 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.